Wiadomości i wydarzenia

Globalne dane kontaktowe dla mediów

Daria Kertsenbaum

Vice President for PR and Corporate Communications

E-mail: daria.kertsenbaum@abbyy.com

Anna Ivanova-Galitsina

Head of International PR Group

E-mail: anna_i@abbyy.com

Pytania ogólne

Catherine Matantseva

E-mail: Catherine_mat@abbyy.com

USA

Gina Ray

E-mail: gina@raypr.com

Europa Zachodnia & UK

Eva-Maria Hufschmitt

E-mail: Eva-Maria.Hufschmitt@abbyy.com

Rosja

Tatiana Potasheva

E-mail: Tatiana_p@abbyy.com

Europa Wschodnia

Marina Tyschenko

E-mail: Marina.Tyshchenko@abbyy.com