ABBYY
Back to Webinars

Zintegrowane przetwarzanie danych - nowa jakość biznesu

Polish

Webinarium

Dane są obecnie traktowane jako nowa ropa naftowa czy koło zamachowe wzrostu w organizacji. Ale by tak się mogło stać, muszą być one szybko i skutecznie przetwarzane, a płynące z nich wnioski muszą wspierać biznes organizacji. 

„Nadprodukcja” danych, a przede wszystkim ich rozproszenie w organizacji stanowi ogromne wyzwanie dla firmowych systemów i ludzi nimi zarządzających. Coraz częściej w sukurs ludziom przychodzi automatyzacja, pozwalająca odciążyć pracowników od czasochłonnych i powtarzających się zadań.

  • Jak jednak automatyzować skutecznie np. ekstrakcję rozproszonych w wielu miejscach i dokumentach danych, by osiągnąć przejrzyste, czytelne wnioski płynące z każdego „zakamarka” organizacji, by następnie umożliwić platformom automatyzacji podjęcie decyzji zbliżonych do ludzkich?
  • Jak połączyć istniejące firmowe systemy biznesowe, by w sposób automatyczny wydobyć ze znajdujących się tam dokumentów właściwe rozumienie przechowywanych w nich danych?

Podczas transmisji zaproszeni eksperci wyjaśnią, jak za pomocą zintegrowanego przetwarzania danych wynieść organizację na nowy poziom automatyzacji procesów.

Dziękujemy, miłego oglądania!

Please note that progressive profiling is used on this form to incrementally collect profile data over time.
All personal information collected via this method is under full scope of all provisions in our privacy policy.

Dziękujemy, miłego oglądania!

Factoids 027 77X77

Please fill in this form to watch the webinar:

Loading...

Connect with us